carodejnica

Odkazy na veštcov

Veštec SERDŽO

Zaoberá sa výkladom tarotových a cigánskych kariet.Zodpovedá vám otázky týkajúce sa vašej budúcnosti. Zadajte si konkrétnu otázku na ktorú hľadáte odpovede.Aby ste získali potrebne informácie týkajúce sa vašej budúcnosti nezabudnite pripísať Meno a dát.narodenia .Kontakt aj skype s.sergejko.U p.Serdža si okrem Súkromnéj veštby môžte objednať aj Karmický   rozbor minulého života viac v rubrike Karmický rozbor.

Vstúpiť do fóra Požiadať o súkromnú veštbu

 

Veštica FATIMA

 Zverte sa do rúk odborníčke FATIME ,ktorá sa špecializuje na VÝKLAD ANJELSKÝCH KARIET,ktoré nazrú priamo do vašéj duše a pomôžu vám nájsť cestu zo spletitosti osudu a vašho života. Má danosť výkladu SNOU.Preloží vám ich do zrozumiteľnej podoby tak  ,aby ste sa vyhli zlým okolnostiam na ktoré vás sen upozorňuje.Každý sen je predovšetkým varovaním alebo upozornením na vývoj vašej prítomnosti a budúcnosti.Preto pokojne zverte svoje problémy do jéj rúk zo svojími schopnosťami vám rada poradí. Poprosíme vás o napísanie nie len sna ale i pocitu ktorí ste pri  zobudení mali.Nezabudnite k tomu pripísať svoje Meno a dát.narodenia.

Vstúpiť do fóra Požiadať o súkromnú veštbu

 

Veštica FRANTIŠKA

Veštica Františka vám ochotne pomôže v oblasti objasnenia otázok ,ktoré vás trápia.Špecializuje sa na výklad Tarotu a Anjelských kariet pomocou ktorých  vám objasni budúcnosť a ponúkne vhodné riešenia na zlepšenie kvality vášho života.Zadajte konkrétnu otázku a dostanete odpoveď. Aby sa tak stalo je NUTNÉ jej pripojiť vaše meno ,dátum narodenia a mesto v ktorom žijete  .Ak ste z dediny tak píšte najbližšie mesto.

Vstúpiť do fóra Požiadať o súkromnú veštbu

 

Veštec MILAN

 

 Veštec Milan je odborník na vyklad kariet pomocou Tarotu a  numerologie.                Reč čisel   s dátumu narodenia a mena dáva nie len odpovede na vaše otazky           ,ale i ďalší vyvoj v buducnosti.

Môžete si objednať numerologický rozbor pre seba a pre svojich známych, rodinu a priateľov.

Vstúpiť do fóra Požiadať o súkromnú veštbu

 

Veštec SEBASTIAN

p.Sebastian sa zaoberá Kyvadlovým preverovaním aury, čakier a biorytmu v rôzných aspektoch fungovania života.Zisťuje možné poškodenia, ale i porobenie či prekliatie.Zamerá sa na percentualne zhodnotenie energii a vývoj  v oblasti lásky ,financií, rodiny ale i zdravia.Odhali možné blokácie.Nedarí sa vám, máte pocit,  že všetko stojí proti vám? Uvedomte si, že sila vôle a pozitívne myslenie môžu veľa zmeniť.Nestačí len snívať, ale treba predovšetkým skutočne konať odstrániť nepriaznivé energie.Či máte šťastný alebo kritický deň, nič sa nedeje bez pričinenia energií okolo vás.Život a šťastie máte predovšetkým vo svojich rukách.
p.Sebastian vo fóre odpovedá na minimálne otázky ,preto si priamo na preverenie kyvadlom, požiadajte o súkromné vyhodnotenie.Pred zadaním si pozorne preštudujte pravidlá ,je to PLATENÁ SLUŽBA.

Vstúpiť do fóra Požiadať o súkromnú veštbu

 

Veštica ZUZANA

Medzi moje osobné danosti a metody ,pomocou ktorých dávam rady sú :jasnovidnosť ,výklad kariet Tarotovych a Lenormand ,farebná numerologia ,význam snov a ich symboliky a feng shuei ,ktoré omega replica  harmonizuje každú oblasť života. Pomocou týchto metód ,odstraňujem bloky na fyzickej aj psychickej úrovni.
Vstúpiť do fóra Požiadať o súkromnú veštbu

 

Veštica  SILVIA

 Veštica SILVIA sa zaoberá profesionálnym výkladom ciganskych kariet a Lenormand kariet.
Jej špecialitou sú predovšetkým vzťahy a to ako v láske,na pracovisku tak aj rodinné sfery. Vyloží vám často mätúce životné situácie do ktorých ste sa dostali.Jej bohaté veštecké skúsenosti sú vám k dispzicií.Obráťte sa naňu s dvôverou rada Vám následne pomôže  zmeniť problematické sféry vo vašom živote a zodpovie otáky ktoré vás trápia.

Vstúpiť do fóra Požiadať o súkromnú veštbu

 


Veštica TARA

Zaoberám sa výkladom cigánskych kariet.Nakoľko pôsobím v oblasti psychologie viem pochopiť množstvo ľudských postojov a pováh.Preto sa zverte do mojich rúk a ja vám ochotne pomôžem nájsť poznanie orologi chopard replica budúcnosti,pochopenie prečo? Samozrejme vám dodám potrebnú silu,energiu do života a ako na riešenie daného stavu.Vytváram poradenstvo na bylinné kúpele v rôznych sférach,ktoré si doma sami pripravíte,ich sila je známa od dávna.Som veštica Tara  a som tu len pre vás.rolex replicas relojes

Nakoľko boli problemy a nedorozumenia s vešticou ktorá sa vola rovnako ako naša pani Tamara pristupili sme k zmene na meno Tara.Takto si ľudia nebudú pliesť dve rozdielne veštice.Za pochopenie vám ďakujeme (admin www.tajomno.sk)

Vstúpiť do fóra Požiadať o súkromnú veštbu

 

Veštec MILAN

 

Zatiaľ máme toto miesto voľné možno práve pre vás !.
Ak s nami chcete spolupracovať orologi replica a s vašimi schopnosťami pomôcť ľudom v rôznych životných peripetiách kontaktujte nás!.
Bližšie informácie nájdete v časti Spolupráca.

 
replique montre omega replique montre tag heuer replique montre iwc

Vstúpiť do fóra Požiadať o súkromnú veštbu

Zadajte svoje email a heslo: login
e-mail:
heslo:
Zabudli ste heslo?
Presný dátum a čas
Denný horoskop
smahu horoskopy
Ostatné